Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • prtvlogan

    aktív tag

    válasz dino_m #221 üzenetére

    Szerintem arra gondolt Pitti11, amire én is köpködtem pár hónappal ezelőtt. Nevezetesen hogy egy egy frissítés után bekerültek új pályák, amik az előzőekhez képest kezdetlegesek voltak. Olyan is volt, hogy egy métert sem lehetett megtenni az autóval, mert egyből kipörgött 1 mm-es gázadásra is, míg egy másik pályán (nyilván, aminek a fejlesztésében, programozásában előrébb jártak) úgy tapadt, "mint állat" :)
    Egy időben már a neten keresgéltem, hogy melyik pálya milyen állapotban van, mert egy-két ilyen kínkeserves szenvedés után hónapokig nem nyúltam újra a játékhoz.. Autókkal ugyanez volt a helyzet, Bmw GT3 al amikor csak játszottam, mindig jónak tűnt, míg a Forma A autók hol jók voltak, hol teljesen vezethetetlenek.
    A kormánnyal is voltak apróbb gondok, de ez még egy készülőfélben lévő játék, így párszor feldühített engem is, de ezeket hibának felróni egy még meg nem jelent játéknak nem lehet... :N

    Ma is töltött valamit, a tegnap próbáltam, és nekem teljesen játszható volt a Hockenheim-i pálya, a fentebb már említett Bmw-vel.

Új hozzászólás Aktív témák