Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kishubi84

    tag

    végig olvasva itt a mondandókat, akkor is furcsa számomra, hogy nem gyakorol semmit, vagyis ment pár kört, de nem ment neki, és hagyta a francba, majd utána jött versenyezni.... Na itt megállnék, mert ha nekem nem megy valami, akkor lehet meg sem jelennék a versenyen, főleg úgy hogy hangoztatta mennyire nem megy neki és alig csinált valamit az autóval..... majd versenyen 3 kicsúszás után, úgy hogy ezzel az autóval nagyon kell óvni a gumikat, úgy megy el mellettem, mintha nem azonos kategóriában versenyeznénk....
    Oké legyen tehetséges, de akkor is rohadt érdekes volt hogy a kicsúszása után rögtön ott volt mögöttem, míg volt egy másik csapattársunk, aki szintén kicsúszott, és ő a végén kapott tőlem 30 secet, én meg ettől a jóembertől 3 kicsúszás után, hogy nincs érdemben setup, nem megy neki a verda, úgy adott a végén majdnem , sőt 1 percet.... Ezt értse meg itt mindenki, hogy rohadt gyanús, van még, és volt is 1-2 csapattagunk akik gyorsak voltak, de nem minden kategóriában, és nem minden pályán, sőt ha ki is csúsztak utána nem kaptam tőlük a verseny végén 1 percet, tehát ez számomra is több mint érdekes volt......

Új hozzászólás Aktív témák