Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Moby

    addikt

    válasz Bogyi007 #81732 üzenetére

    Megint egy fél oldal ugyanarról a semmiről. "Látva a tegnapiakat..." ezzel kezdted. a mondadód. Továbbra sem értem mi köze mindennek ahhoz, hogy mi volt tegnap. Meg mi az, hogy "így fölöesleges lenne 20e forint feletti áron megvenni"? Az nem fölösleges, hanem drága. Mármint neked drága, de még mindig nem értem hogy jönnek ide a tegnapiak. Leírhattad volna egyszerűen azt, hogy nem veszel PS5-öt, mert drága a játék neked. Ez még érthető is lenne, bár nem annyira vág egybe a topik céljával, de ennek legalább lett volna értelme. A kontrolleraggályod ugyanilyen homályos. Értem, hogy vannak aggályaid, deeee ez elmúlik magától később?
    Ez az egész posztfolyam olyan, mint valami látens vívódás saját magaddal, hogy most akkor akarsz-e ps5-öt, vagy jó így, hogy nincs, mert...és akkor jönnek ezek az izék. Ebben itt neked nem fog tudni segíteni senki. Mármint nem fogja helyetted megvenni senki a drága játékokat. Azt meg felesleges leírni, hogy nem veszel PS5-öt. Emberek milliárdjai fognak ugyanígy tenni, mondhatni az uralkodót öbbséghez tartozol :)

Új hozzászólás Aktív témák