Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • malystryx

    senior tag

    Lepörgött az Assassins Creed II, szegénykét tavaly július óta halogattam, 3 napja folytatom, ma reggel meglett a platina, 36,5 óra ment bele. Jó érzés volt végre letenni, bár nagyon odavagyok a városos AC részekért, mert volt hogy percekig gyönyörködök a szép látványon és az ahogy meg vannak alkotva az egyes városok, mégis a játékmenet "ugrálásban" és az "észlelés az ellenség által" mechanikák azért okozott pár kellemetlen percet-órát, azt kell mondjam elmegy... Remélem ebben a Brotherhood már javul, ha nem, akkor kénytelen leszek szüneteket beiktatni. De meglesz egyszer,

    Viszont köszönöm az infót, behúztam a CoD-ot de pc-re ha esetleg nem férek oda a ps-hez.
    :)
    Amúgy a PS Plus-os Sonic kemény 2 napig (kb 7-8 óra) bírta, a gyerek gyors ki is fektette, és nagyon tetszett neki. Persze van bőven még farmolható tartalom benne és megszerezhető dolog amit elhagyott, de a standard végigjátszása nem túl hosszú. Még nekem is bejött, és a videók a yt-on eléggé nem azt adják vissza amit láttam. :K

Új hozzászólás Aktív témák