Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NyMRooD

    őstag

    válasz #20844032 #166516 üzenetére

    Ha megnézed az első hozzászólásom akkor láthatod, hogy az emberek viselkedését célzó rész egyáltalán nem kijelentőmódban íródott, senkinek nem akartam vele megmondani, hogy hogy viselkedjen (és az utána következőekben sem), csupán arra próbáltam felhívni a figyelmet, hogy - szerintem - többen ellenségesek egy a topikban új emberrel, ami tény, hogy nem szabályellenes, de általában nem szolgálja a közösség javát (az meg, hogy érdekel-e ez a véleményem vagy egyetértesz-e vele már a te dolgod).

    Egyébként pedig ebben és az előző nekem címzett hozzászólásodban szerintem ugyan azt csinálod amit nekem szóvá teszel (te is szépen eldöntötted, hogy az én hozzászólásaim nem normálisak mert neked nem tetszik a benne megfogalmazott véleményem)

    ...Én meg lehet, hogy túl ellenségesen léptem fel, ha így volt azért sry. (én itt be is fejeztem az offot)

    PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

Új hozzászólás Aktív témák