Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • marilllyo

    veterán

    Beletoltam 5 órát a Pókemberbe....
    Egyáltalán nem izgat a Marvel világa... figyelemmel kísérem de különösebben nem vagyok oda érte... jó játékokért viszont annál inkább. Akkor sem érdekelne kevésbé ha nem spider lenne hanem...mittomén "betyárman"...vagy akármi. Ebbe a játékba nagyon nehéz belekötni. Úgy vagyok vele kicsit mint az Infamous S.S. és F.L. játékokkal. A körítés az egy dolog..tetszhet is meg nem is....de jó játszani velük. Nagyon össze vannak rakva. Itt ugyanez a helyzet...csak még jobb. A grafika szerintem tökéletes. O.w. város még sosem nézett ki ennyire klasszul. Nem értem azokat, akik azzal érveltek, hogy "nem él" a város. Esetleg ajánlom figyelmükbe akkor a Crew 2-t. ;]
    Ötletes az egész és nagyon fluid. A harcrendszer meg sokkal kidolgozottabb mint a Batman részekbe. Akarva-akaratlanul is színesíted a harcot a különféle kombókkal, amiktől teljesebb lesz az egész. Tehát nem csak háromszög...négyzet..négyzet.

    Nagyon sajnálom, hogy csak egy platformra jelent meg. Minden platform megérdemelné ezt a címet.

    Ha valaki még filózik rajta...délután kipróbálhatja rajtam keresztül shareplay-ben. Nagyon szívesen megmutatom.. ;)

    [ Szerkesztve ]

    PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

Új hozzászólás Aktív témák