Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Jinxb1rd #8060 üzenetére

    Érdekes, COD, BF, R6, mindenkit letudok lőni, csak ebben a fostengerben van olyan hogy 4 teli shoti lövés után (se mellény se sisak rajta) meg se nyekken (5 méterről) majd odapöttyint pisztollyal és meghalok. Ez kb 1-2 hete megy, azóta nem voltak ilyen durva laggok. Tegnap is volt egy fantasztikus eset, scar, nagy tár, jön motorral, lövöm mint a barom, már ott van előttem, kényelmesen leszáll a motorról (én még mindig lövöm) majd ump-vel pitty putty, meghaltam. Elmentem utána r6-ozni, 3 kör, 3x mvp, szóval azt hiszem nem én lettem béna hirtelen.

    Amúgy tudod mi a bullshit, hogy játszottam veled és nem remekeltél, még kicsit se, itt meg leírod hogy jaj de nagyon megy neked. Arról már nem is beszélve hogy egy taktikai zseni vagy, nulla loot-al menjünk el hidat kempelni és társai, meg menjünk military-ra, aztán shotival lövöldöztetek össze vissza, közvetlen közelről nem találtátok el az embert, én lőttem ki őket kar-al, ami közelre nem épp olyan jó mint a shoti. Én elhinnék neked mindent, ha nem játszottam volna már veled. ;)

    A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

Új hozzászólás Aktív témák