Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t_a_m_a_s

    őstag

    válasz #40935168 #37902 üzenetére

    Az a vicces, hogy a régi laptopomban 4 giga RAM volt, aztán futott egyszerre a chroma 8 ablakkal, meg az autocad, tekla (3d-s tervezőprogi), word, excel, outlook. Ennek fényében meg ne bassza már meg, hogy egy szaros telefonba 2-3-4 giga kell, hogy tudjál telcsizni meg facsézni... :W

    Egyébként nekem úgy globálisan van egyre inkább tele a tököm az okostelefonnal. Egy ideje fél napokra-napokra kapcsolom ki az adatforgalmat és a wifit egyaránt, hogy nyugtom legyen, és sokkal nyugodtabb is vagyok. Félelmetes, hogy vesz az ember magának egy kütyüt, ami aztán teljesen zombivá teszi, mert ugye mivan?
    - hívnak
    - sms
    - viber
    - mail (2 fiók)
    - messenger
    - hangouts
    - csekkolod a facsét
    - csekkolod a netet, fórumot, akármit

    ennyi platformon online, 0-24 elérhető az ember, tényleg gyakorlatilag 2 percenként csipog valamiért az a fránya telefon... Tegnap voltam nagyfaluban, a Corvin plázában, mindenki, de tényleg mindenki a telefonját/tablejét basztatja... Ahelyett, hogy a csajokat/pasikat nézné. Beül a kávézóba telefont basztatni, ahelyett hogy kávézna. Meg beszélgetne. Ül az apa meg a fia a kajázóban, mindkettő a telefont basztatja. Innen mentem maszek orrász dokihoz, 10 éves kislány úgy ment be a dokihoz hogy közben az ájfónját basztatta (és úgy is jött ki), olyan szinten, hogy azt hittem a doki kibassza a kezéből, hamár az anyjának nem volt annyi esze...
    Félelmetes. Én most megint abban a fázisban vagyok, hogy jövök le az online életről, leszarom ha nem érnek el "csak" telefonon, vagy úgy sem. Az elmúlt 15 évben nem kapcsoltam ki a telefonom, mert a nagymamám miatt nem mertem, hátha pont akkor keres valamiért. Mióta ő elment, simán némítom, kikapcsolom. Jobb így az élet :K

    Holnap majd jól beletépünk...

Új hozzászólás Aktív témák