Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zolka78

    senior tag

    válasz Real_Necro #22159 üzenetére

    Meg ne sértődj, de ez most hülyeség amit mondasz :) . kínai telóknál pont az a jó, hogy szinte teljesen alap droidot kapsz és szabad kezed van. Nincs semmiféle gyártói, vagy szolgáltatói sallang amitől a falra mászol.Amiről te beszélsz az meg nagyrészt már csak a júzeri hülyeség, ami ami pont ebből fakad. Mivel szinte teljesen belenyúlhatsz a telóba, ezért fosásig nyomják a mókolt romokat, a júzerek meg mindenszart kipróbálnak, ami nem mindig jó. Ez olyan mint a win xp korszakban amikor tele volt a net 60000 féle mókolt xp-vel, és az egyszeri júzer nem tudta miért kell 2 havonta újra húzni az op rendszert. Nem kell egy kínai telon sem romokkal szarakodni, jó az ami rajta van. Más kérdés, hogy több a lehetőséged ilyen téren. Nekem amióta meg van a telefonom, nem csináltam rajta egyebet csak rootoltam, particionáltam, kigyomláltam a felesleges szarokat, meg csináltam egy rendszer mentést. Azóta is gond nélkül megy. Majd ha a gyártó is kitolja rá a 4.4-t akkor talán meg kapja. Az meg hogy sok problémát megírnak 1-1 telefon topicjában nem mérvadó. Hiszen ha nincs gond, akkor nincs miről beszélni. Szerintem semmennyivel sincs több gond egy beváltabb márkával, mint amit mi ismerünk itt a szolgáltatók álltal.

    Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

Új hozzászólás Aktív témák