Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Freddy76

    addikt

    válasz t_a_m_a_s #2170 üzenetére

    Mi szoktunk járni az újonnan nyílt Hegyvidék Központba, pici, sznob bevásárlóközpontocska, ellenben van benne egy nagyon jó cuki, egy jó halas, és egy jó CBA, meg persze drogerie markt, ahova a feleségemnek mindig be kell menni valamiért. No, ott vannak most komoly leárazások a ruhaboltokban (amelyek persze messze nem az én kategóriám), anyám mondja, kisfiam, az a bőrkabát tök jó, igaz 50 ezerért kicsit drága, de le van értékelve 35 ezerrel. Mondom anya, számold meg a nullákat... Mire anyám lazán, pláne, 350 ezerrel. De az nem esett le neki, hogy leértékelve fél milla egy bőrkabát :DDD .

    Az árkád kettőre kiváncsi vagyok abból a szempontból, hogy hogyan éri ez meg... Ma már az akcióra sem rabolnak a népek. Én amikor a d7000-ret vettem, megnéztem, hogy kettő darab van a Media Markt-ban, mondom 21-én este 9 és 11 között lesz az a 20 %-os akció, biztos jó sokan lesznek. Jó előre félretetettem (egy ott dolgozó fórumtárs segítségével), erre az egész akció alatt kongott a westend :(. Dübörög a gazdaság...

    "Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

Új hozzászólás Aktív témák