Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • time87

    csendes tag

    nagy csudaság történt velem. rufussal megformálgattam a kingston 64gb usb3 pendrájt, s azóta akárhogy izzadok, nem tudom életre kelteni ugyanazon a gépen. gépre rádugva az óra mellett megjelenik a kis usb ikon, de meghajtójel nem kerül hozzá. nézem lemezkezelőben, látszik a pendrive, a partíció is rajta, de vagy arra hivatkozik, hogy offline, vagy arra, hogy nem található a file, vagy arra, hogy írásvédett. minden rom programmal ganajkodtam rajta, írogatta, miegymás, de mégsem változik a helyzet.

    ésakkor jön a varázslás. kihúzom a gépből, átdugom egy lenovo laptopba és működik.

    sőt!

    az asztali gépet bebootolom egy hirens cédével és ott is működik. most a vindóz összehányta magát, vagy mi a pusztulat lehet? gúgliztam, regediteltem, ugyanúgy a szopóág maradt.

    valaki belefutott már ilyenbe? már végső elkeseredésemben egy üres ssdre felhúzom újra a vindózt, megnézni, hogy ott mi a pusztulat.

    japersze egy ~15éves, s775ös hp brand gépről van szó, a pendráj se mai, szóval mindennek a torka véres.

    valakinek ötlet esetleg, hogy mi történhetett?

    Ide kéne egy ötletes aláírás, gondolkodnom kell még rajta! -- kulagép -- kulatelefon

  • time87

    csendes tag

    válasz King Unique #5028 üzenetére

    köszönöm, a diskpartot a clean parancsig gugliztam meg, de ezt a folyamatot még végigcsinálom rajta, hátha. vagy a gép lett gatya, vagy a win10, mert máshol meg vígan megy, úgyhogy lehet, hogy egy újratelepítés is kinéz, legkívánatosabb szombati program.

    Ide kéne egy ötletes aláírás, gondolkodnom kell még rajta! -- kulagép -- kulatelefon

Új hozzászólás Aktív témák