Hirdetés

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

  • RISC-V alaplap a Framework Laptop 13 notebookhoz

    ph A szabadon szerelhető, bővíthető noteszgépbe a DeepComputing jóvoltából kerülhet a nyílt platform.

  • Nine Sols teszt

    gp A horrorjátékairól elhíresült Red Candle Games műfajt váltott, és ezúttal egy Sekirót idéző akciójátékkal tért vissza.

Új hozzászólás Aktív témák

  • aneda

    aktív tag

    válasz Ance #55141 üzenetére

    Nekem sem volt igazán jó tapasztalatom a Jókai Bisztróval, feleségem neve napján gondoltam meghívom egy ebédre. Szerintem ott 10k alatt nem úsztuk volna meg ketten, de ezt tudtam előre. és kíváncsi voltam mit tudnak.
    Bemegyünk a helyre d.u. fél kettőkor, tök üres a hely, kinézünk egy kör asztalt a sarokban.
    Mondom a pincérnek ebédelnénk, leülnénk, erre azt mondja a kör asztalhoz ne üljünk, mert HÁTHA jön egy nagyobb társaság aki oda akar ülni és csak az az egy többfős asztaluk van. (nem, nem volt foglalt, ezt el is mondta)
    Elég toleráns tudok lenni, de ezzel kivett az észből, mivel kötötte az ebet a karóhoz gondoltam eszünk máshol.
    Persze nem véletlenül tetszett az az asztal, a többi a szerintem béna elrendezésben, kis méretben volt elhelyezve a helységben.

    A folytatás is elég érdekes volt, váltsunk témát, úgyis délután, van együnk hamburgert.
    A Bp.-i Ring Café burgerek elég mély nyomot hagytak bennünk, nézzük meg Pécs legjobb hamburgerét, ahogy a Színház téri Étkező Bisztróban (volt Enoteca?) hirdetik. 2 vagy 2,5k a hambi, erre mondja a pincércsaj a hús csirkéből van a hamburgerben! :)) :W
    Király u. Széchenyi tér sarkán a bisztróban szintén csirkehúsból... :Y

    Lehet maradi fasz vagyok, de legyen már a hamburger marhahúsból, nem kell érlelt bélszín legyen, csak egy normálisan elkészített marhahúsból.

    Ami ajánlható:
    - Pezsgőház, kb. agyonver minden helyet Pécsen
    - Korhely Pub, korrekt konyha, lazább hangulatú hely
    - Főnix pizza, korrekt pizza, korrekt ételek
    - Pizza Grappa az Uránvárosban, maga a helyszín nagyon pici, de a pizza az igazi olasz!

    Az oroszok már a spájzban vannak!

Új hozzászólás Aktív témák