Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz Dare2Live #24128 üzenetére

    Átültetve a villamosra, ott is hasonló a helyzet, közgáz, jog, istenverte határozott integrálós meg diffegyenletes matek2, üzemszervezés, plc, programozás 80-as években gyártott plc-n, viselkedéskultúra (szigorúan Armbrusztnéval és a nézeteivel a politikáról és a férfiakról) stb...
    Aztán mellette az állandó bizonytalanság, sosem tudni, hogy mi van, minden félévben változik az ETR, a vizsgarendszer, volt index - nincs index, normális tájékoztatás teljes hiánya, fogalmunk sincs a szakirányválasztás dolgairól, állítólag akartak tartani kari megbeszélést a témában, de ilyen nincs és soha nem is lesz... Meg a tipikus szopatás, mikor pl. 4-en betűről betűre ugyanazt írják, és mindenki más jegyet kap, és ez állandósuló állapot, mikor az asztalra feldobott dolgozatokból ami fennmarad, az átment, ami nem, az nem...
    Nagy reményekkel érkezik az ember a Pollákra, ahogy anno mondták a nyílt napon, "Pollákra megyek, sikeres leszek", de ennyi szopatást, csalódást nem vártam volna. Állítom, hogy a végzett villamosok harmada nem tud kiszámolni egy alap földelt emitteres egy tranzisztoros erősítő kapcsolást, amit már középiskolában alaposan tanítanak.
    Ha nincs az a hihetetlen jó Gépész-Villamos összetartás, már nem csinálnám.

    [ Szerkesztve ]

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák