Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nordic

    Közösségépítő

    válasz nyic19 #6682 üzenetére

    Nos nem tudom hc vagy sc, mindenesetre alakítottam sokat a fán. A Lava lash+marauder rész teljesen felesleges, máshol könnyebben lehet hp-t tenni, meg a fire dmg is pótolható, főleg, hogy annyi crited lesz, amennyit nem szégyelsz.

    [link] Van 2 jewel node, több hp, EE.

    Armorból, inkább lightning coil, ha már dodge karakter, sokkal életképesebb leszel főleg ,ha használsz majd vaal grace+inc dur kombót. rats mehet, pyre felesleges az EE miatt.Drillneck mehet. Annyi hogy valamelyik gearedre szerezz valami ele dmg-et ami nem fire. Ha azzal meglövöd a packokat, akkor kapnak -50 fire resistet az EE miatt+ arra rámegy még a curse, kb szétolvad minden a rákba. leech nem kell.

    A fő támadásra én burn arrow+fire pen+lmp+ele prolif+blood magic 5L-el tolnám, 6-diknak meg mehetne bele phys proj dmg vagy slow proj(az előbbi nagyobb dmg buff). a cwdt kombó oké. anger+hoa okés, de a hoa mellé nem elég effekív a curse on hit, túl kicsi a range. akkor már inkább manual curse(flammability). blink arrow+faster att egyértelmű movement skillre.

    Ennyiben ki is merül nagyjából a ranger tudásom, azt a karaktert játszottam a legkevesebbet.

Új hozzászólás Aktív témák