Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wikings2

    őstag

    válasz TheProb #5272 üzenetére

    Szerintem ha beruháznál poe.traderól nagyon olcsó nagyon jó defes reses helm/gloves/boots párosra bármilyen szar sockettal akkor az armorodat lazán fellehetne tolni 4-5k ra ami már tögtön 30-40% reductiont ad. Nem tudom mennyi currency-d van de poe.traden ha rákeresel simán a ligában hogy gloves, beállítod hogy armor szerint csökkenő legyen már kis lapozás után belefogsz ütközni 1c/1fuse/1alcs ajánlatokba 400-500 armorok , 80-90 hp-k és 1 vagy akár 2 resist modokkal. Ezeket feltornászod 20% ra, és vorichinál minimális befektetéssel a késöbbiekben 4 soc 4 link számodra megfelelő színre craftolod őket. Ugyan ez igaz a ringekre is és amulett re, lényeg hogy max resed és minél több defed legyen, a cyclone dmg csak másodlagos, és egy nagyon jó fegyver pároson múlik amúgy is a java.
    Ilyen és ehhez hasonló cuccokra gondolok:

    Ha eljutsz egy olyan szintre hogy a dried lake-t voll-t leszámítva halál nélkül tudod farmolni, akkor sínen vagy. Onnan kilehet szedni egy kevés currency-t 6sox itemek vendor eladásából meg a nemrég említett chaos vendor recipevel, aztán ha már van jobb fegyvered kb kész is a build, és mehet vérzésig a mapolás.

    [ Szerkesztve ]

    Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

Új hozzászólás Aktív témák