Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • brunnehilde

    senior tag

    válasz forguet #18959 üzenetére

    Sith feljebb belinkelt egy winter orb buildet, azzal kezdtem el az eventet két napja. Talált rare cuccokkal és tök üres ládával is gond nélkül haladok vele. Igaz, még mindig a levelinges freezing pulseal megyek, most fogok váltani winterre. Aztán ha nem tetszik, csinálok belőle storm brandet. :C

    [link]

    Synthetis: Mi bajotok vele? :P :D Nem tudom, hogy az előző patcheknél milyen volt, de szerintem most tök jól játszható. Még csak most megyek act5-re, mert több időt töltök a memóriákkal, mint a rendes játékkal. :U Némi gyorstalpaló azért nem ártana. Szóval az act mapokon szinte mindegyiken megjelenik Cavas. Itt lehet ugye megszerezni a kirakós részeket. Ezeknél a pályáknál érdemes csak futni, igaz? Amint van elég ilyen kirakós darabka, mehetsz a nexusba, ahonnan el kell érni a memóriadarabkákat. Mindegyiknél van egy számláló, hogy hányszor léphetsz rá, ha már csak 1 van, megint marad a futás, mert rohadt gyorsan bezárul. A memóriadaraboknál, ahol a loot esik, ott mi a legjobb taktika? Totál random rakja le a loot helyét? Mikor jelennek meg bossok, illetve a ligánál az a számláló a nevem mellett mikor növekszik (most 3as), hogyan lehet növelni? Kapásból ennyi, majd még biztos eszembe jut valami.

    Event: elég kemény currency árak vannak. Aki standardon van, annak érdemes most eladni a fusingot, chromaticot, mert itt kb semmit sem érnek (főleg a chromatic) és ha innen a játékosok rászabadulnak a standardra, tuti árzuhanás lesz. :U Másrészről meg Mark Of The Shaper gyűrűt vettem 2 chaosért. :U :D Warlords Markos elder gyűrű már van 30 chaosért...

    Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

Új hozzászólás Aktív témák