Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xalderon

    tag

    válasz Har_melin #10447 üzenetére

    Nagyon koszonom a valaszaid, hasznos uj dolgokat tanultam beloluk.

    Tudom, hogy a gear-em nagyon le van maradva a szintemhez kepest, de arrol eddig nem volt tudomasom, hogy +flat phys dmg kell az altalad irt slot-okra. Ezen a fontos dolgon valahogy sikerult atsiklanom, de lehet, hogy a guide nem is emlitettte. Most mar legalabb tudom. :)

    Tisztaban vagyok vele, hogy a Sunder sebzese a main hand fegyver sebzesebol szamolodik, hogy az adja neki az alapot, de ujonckent nem igazan tudom meg megitelni, hogy a progress adott pontjan milyen merteku kellene legyen a fegyver dmg-e. Ezert is jo, hogy megemlitetted, koszonet erte!

    A Herald of Ash-t a guide az overkill dmg miatt ajanlotta a pack clearing -et gyorsitando.

    Utolag igy belegondolva tenyleg jobb lett volna nem SSF indulni, csak az elejen nagyon idegenkedtem attol, hogy masokkal trade-eljek. Azota mar tul vagyok nehany videon, es nem tunik veszesnek es lattam, hogy vannak segito tool-ok, amik megkonnyitik a folyamatot.

    Megfogadom a tanacsod es inditok egy uj karaktert sima Harbringer league-ben.
    Mar nezelodtem kicsit a budget, league starter buildek kozott es megtetszettek az Essence Drain Contaigion buildek. Keresek egy ertelmes guide-ot es mehet a moka! :DD

    Hamarosan ideje lesz elmelyedni a trade rejtelmeiben is...

Új hozzászólás Aktív témák