Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • saen

    veterán

    válasz oxox #6221 üzenetére

    Már fel vagy véve szerintem (Zalan néven keress), legalábbis ugyanezen a néven van a listámon valaki :) Játszani este nem nagyon tudok sajnos, családdal kell foglalkozni + ha már lefeküdtek akkor már tudnék játszani, csak beszélni nem mert zavarom őket... Ezért tervezek majd szabit kivenni nagy játszásokhoz, most csak itt-ott szoktam időt tölteni vele, elég kiszámíthatatlan vagyok.

    Fix ember se feltétlen jelent előnyt, ugyanis az ellenfélnél is nagyobb eséllyel lesz csapat, szóval simán visszanyalhat a fagyi. 2-3-as csoport az ami jól tud működni, ott még nincs esély arra, hogy 6-os ellenfél jöjjön vagy nagyon kicsi. Egyébként ami még sokat segít ha valaki jó DPS-ben, mert én úgy látom, hogy a legtöbb kihívás ott van ezen a szinten. Én általában tank-ot játszom, mostanában Reinhardt a kedvenc, de bármelyikkel beszállok. Anno sokat supportáltam, de rájöttem az nem az én világom, dps még okés lenne, de mivel arra mindig van jelentkező azt hanyagolni szoktam. Ami a fix csapatban jól szokott működni, hogy nagyobb eséllyel lesz jó csapatösszeállítás.

Új hozzászólás Aktív témák