Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Swinegod

    őstag

    válasz debrecenikri #15499 üzenetére

    Pont most mentem Kings Row-n, attack Junkrat a kis teraszról lövöldözött a pont közepébe, de nem lehetett látni, szó szerint, mert felfele lőtt guggolva így nem láttak rá a sniperek se de közbe ő tökéletesen spamelte a pontot, szóval azért az, hogy egy sniper counterelné az eléggé, hát, nem igaz a Pharah meg nem ér semmi Mercy nélkül ami damaget és healt vesz el a teamtől, mert nem Zenyattát/Moirát/Anát hoznak helyette

    A healje elég szutyok, area 60 ami viszonylag lassan lő, van traveltime, arc és 10 lövésenként reload. Az hogy 15 másodpercenként van egy elég retek area healje sem segít sokat a helyzeten, magát életbentartani elég necces. Gyakorlatilag neki van a legkevesebb dmg-e az összes support közül (ami nem Merc), mivel ő vagy sebez vagy healel, Moira tudja egyszerre a 2-t ahogy a Zenyatta, Lúcio, Brig és more or less Ana is, az Immortality Field pedig szar. Arra nincs szebb szó, szar, körülbelül csak az atomtól ment meg, mert legfeljebb 2 másodpercig él, mivel egy nem szar csapat lelövi csak simán a levegő közepén egyhelyben álló 250hp-s drónt amin ráadásul 20mp cooldown van. Egy jobb 20mp alatt egy Moira az egész ultiját megszerzi. Az ugrásam jó, van, csak minek, sok értelme nincs. Az ultija tud erős lenni, csak általában inkább szar azért. Mondjuk úgy a Nano azért nem kicsit jobb

    Mercynek csak simán nincs elég healje/más értelmes képessége ahhoz, hogy kompenzálja a dmg teljes kiesését

    Bastion main vagyok a legelső, 2015-ös Open Beta óta és bizton állíthatom, hogy nem cska szituáció függő, hanem csak gyenge. Az egyik legnagyobb hitboxot és egyhelyben állást nem kompenzája ki a 300hp illetve az 500-as DPS. Igaz az 500 retekül soknak hangzik, de ehhez minden egyes golyót dmg falloff rangen belül találnod kell és közben, szintén, egyhelyben állasz

    Anához kell tudni célozni, az, hogy balfaszok az emberek nem az ő hibája

    Nem tudom miről beszélsz, Moira az egyik legerősebb hős a játékban, iszonyat mobilitása és túlélőképessége van, van dmge, tud más hősöket levadászni, 80-as area heal másodpercenként ami miután abbahagytad is over time healel, ha eltolod a gömböt az még 75, másodpercenkénti 155-ös heallel nem fogja megölni senki a célpontod a Coalescence pedig konkrétan a legjobb support ulti a játékban

    Van mocskos sok mobilitása, ellenben nem tankos és semmi sebzése, 3 dologból ha 1-ed van akkor az egy szar hős, a backline szabotálásában Minkey simán csak jobb, az, hogy lökdös embereket össze vissza elképesztő hasznos, de amint ő maga 1 darab akármilyen stunt vagy junkrat csapdát kap, annyi. És szerintem nem voltam a szezonban olyan meccsen ahol ne lett volna legalább 1 Brig/McCree/Mei/Junkrat

    Az, hogy 8 másodpercenként vagy 1 scilence-e az tény teamfight nyerő tud lenni és hogy az EMP az egyik legjobb ulti a játékban, csak a karakter ezek köré építve szar, az Uzi 5m után konfettit lő és az se talál, a láthatatlanság nem ér semmit, inkább kapna extra sebességet helyette, a translocator az rendbenvan csak

    Gyakorlatilag minden 2 képességet lehet combozni a játékban, Doomfistet meg minden létező stun is countereli

    Az, hogy 1 helyett 1,5% pickraten áll a Symmetra nem jelenti, hogy viable

    Annyit írtam nerfelték, igen, a speedboostot, csak és kizárólag a GOATS miatt nerfelték. Nem emlékszem mondtam volna mást, ahogy azt se, hogy mondtam volna, hogy a boop buff nem érintette volna jól

    Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

Új hozzászólás Aktív témák