Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vhiktor

    Topikgazda

    válasz ΞΔGLΞ #79890 üzenetére

    Én végfelhasználóként akkor is elvárom, hogy ne kelljen cikkszámot modnanom, hanem csak típust.

    Ha személyesen bemegyek az MM-be vagy Euronicsba akkor ott sem a cikkszámot mondom, hanem a konkrét típust.

    Továbbá ha csak felhívom őket telefeonon és nincs internet elérésem akkor hogy mondjam meg a cikkszámot? A típust nyílván tudom fejből, hogy mit akarok venni.
    Vagy ha egy az informatikában nem jártas személy hívja őket, akinek még az internet használat is gondot okoz, de a típust valamiért tudja azzal mi van?

    Van adatbázisuk, ott a cikkszám és a temrék neve is csak egy mező, nem igaz, hogy nem lehet az alapján szűrni, ha meg nem lehet akkor megint csak vacak a rendszerük.

    Szóval én semmilyen technikai akadályát nem látom, miért ne lehetne típusra keresni.

    Volt olyan hogy én is telefonon érdeklődtem az MM-től, hogy van-e adott termék az adott boltjukban és nem kértek cikkszámot.

    Ez az én véleményem :R .

    [ Szerkesztve ]

    ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

  • Sliderxy

    senior tag

    válasz ΞΔGLΞ #79890 üzenetére

    Senki...Hát a móricka ábráitok másról árulkodnak.
    Hogy te miből szűrted le hogy nekem nem lehet segíteni nem vágom, eleve segítséget kértem volna az ügyfélszolgálattól de persze egyszerűbb mellébeszélni és rávágni az ügyfélre a telefont.
    Mégis nekem mi közöm van egy MM cikkszámhoz? Hagyjuk már...

Új hozzászólás Aktív témák