Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ΞΔGLΞ

    nagyúr

    válasz dh66e #48881 üzenetére

    Szerinted ebben mi volt a "kapás"? Nem kaptam semmit.
    Ha kaptam volna valamit, az egy érthető és szakmailag, több szempontból alátámasztott eszmecsere lett volna, mint rekontra a hozzászólásomra. Amit kaptam az egy ovis vergődéses rinya volt.
    Már leírtam nagyon sokszor, én nem tartozom azok közé, akik benyalnak a saját termékeinek, attól, hogy a cx mozgását most helyrepofozták és szinte nulla a hiba benne, még mindig nem a kedvencem ez a tv.
    Látatlanban nem rendelek be a hálószobába egy 65-ös pana hz2000-et, amíg ki nem próbáltam, számomra egy fórum ajánlás már régóta nem jelent semmit, pontosan az elfogult hozzászólások miatt. Ha erre adnék, akkor vehetnék akár samu tu7002-öt is fillérekért, mert arra is azt írják, hogy csodálatos képminőségű tv. Csak a saját szememnek hiszek, ezért nem is értem, mikor beírják, hogy ezt, vagy azt vegyem?
    -Emeld fel a segged és menj el próbáld ki, mert azt a tv-t nem mi, ha nem te fogod bámulni éveken át. Még akkor is, ha emiatt utaznod kell.

    Persze ajánlani lehet, de attól még alap és muszáj kipróbálni, főleg mert nem olcsó mulatság egy oled és brutális szórások vannak minőségben (is).

Új hozzászólás Aktív témák