Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • renatto

    őstag

    válasz janos666 #23587 üzenetére

    "Van aki minden gyűlöli az interpolációt." A sportot kivéve, én pont ilyen vagyok.

    Szóval mást nem is tudok azzal nézni és nem is nézek. Tény, hogy interpolációt/BFI-t nem említettem, így ebben igazad van és abban is hogy anélkül azonos, de azt mindig kihangsúlyoztam, hogy gyors sport mozgás esetén értendő, miután az viszont interpoláció nélkül nem az igazi. És ebben a Sony megoldása a legjobb és akármennyi OLED-en nézem (bár LED-en is), mindig a Sony tévéken tűnik a legjobbnak és a tesztek is ezt mutatják.

    Az simán lehet hogy más anyagnál pl mozifilm, másik cégnek jobb a megoldása, de azt nem használom és már úgy tűnik a filmkészítők egy része sem javasolja.

    Szóval igen, nem fogalmaztam egyértelműen/pontosan, de remélem így már pontosabb.

    ui: focit, kézilabdát, teniszt, F1-et amúgy interpoláció nélkül lehet nézni?! Csak azért kérdezem mert lehet ez meg csak nekem nem megy anélkül.

    [ Szerkesztve ]

    KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

Új hozzászólás Aktív témák