Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    Na megvolt a gázolaj szűrő csere

    Nagyon remélem mindent jól csináltam :)
    Beindulni beindult, mentem is vele olyan 200m, de majd a kilométer megmondja :)

    Amúgy öcsém tényleg nem viccelt, legolcsóbb szűrő volt benne
    Méghozzá egy Tecneco GS0825-E, unix-nál kapható, [kép], [kép]
    Most ment bele egy HENGST

    10-12e Km volt menve a Tecneco szűrővel, HENGST szűrővel szerintem elemegyek 3évet vagy 20e Km és majd akkor cserélem
    Csak öreg kocsi és a tankja se olyan tiszta már

    Úgy csináltam ahogy többen is ajánlották, régi szűrő ki majd régi módszerrel kiszívtam a maradék gázolajat(benzin cső bele dug majd szájal megszív és szépen ki jött mind) majd kitöröltem, tömítő karika csere, majd félig felöntöttem és bele a szűrőt majd rá a tetejét
    Csak nekem furcsa volt hogy a csavarokkal kellet a helyére húzatni olyan passzentos volt minden

    Teszek be egy képet gondolom kitaláljátok hogy melyik lett leszíva és melyikkel lett feltöltve :)

    Amúgy szép kis állomány úszkál benne, nem tudom mennyire sikerült lekapni, de látható
    [kép],[kép], [kép]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák