Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • devilzero

    tag

    válasz fraba #19738 üzenetére

    #19739 Alex91-nek igaza van. Tuti emel az árat az Apple. Én 110-ért találtam egy 41-es Series 7-est (1 hónapost). Próbálj kifogni egy ilyet. De nyilván a teljes átállás nem lesz olcsó, ezt mérlegeld.
    Én lehet egy picit az Apple-lel elfogult vagyok (csak iPhone a családban + iPad mini + 2 Apple Watch mostmár). Szóval nem akarok tukmálni, de az biztos, hogyha megszokod az Apple-t akkor az órájukban sem fogsz csalódni. Néhány dolog ami eddig a Watch-csal nem történt meg:
    - a kínai óráknál meg kellett nyitni az alkalmazást az időjárás miatt, illetve a A-GPS frissítés is kellett kb. hetente, mert ha nem frissítettem a telefonon, akkor 10-15perc múlva talált GPS jelet csak
    - Garmin-nál az a watchface ami nekem tetszett Openapi Weather API kulcs regisztrációt kellett csinálnom és utána néha ment néha nem ment az időjárás, alkalmazás szintén 1-2 perces szinkronizációt igényelt, de az nem volt vészes
    - Apple Watch: kis túlzással "just works", nem tökéletes termék, de azért nem a poklot járom vele :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák