Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Abu85

    HÁZIGAZDA

    válasz huskydog17 #20396 üzenetére

    A fizika azért tűnt el, mert a hagyományos API-k limitálnak. De ahogy ezeket eldobják visszatér, hiszen hozzáférhetővé válik egy rakás processzoridő.

    Akik nem kötöttek szerződést, így szabadon véleményt mondhatnak. Az ENBSeries fejlesztője ilyen. Az én szerény véleményem szerint mindkettőnknél sokkal okosabb, bár ettől persze még tarthatod hülyének. :)

    Vannak egyébként az RT-re nagyon jó ötletek: [link]

    A reddit fórumokon. A legtöbben a textúrarészletességgel és a geometriai részletességgel elégedetlenek. Előbbivel kapcsolatban én is az vagyok.

    Az ENBSeries fejlesztője nem egy szimpla modder. Ő injektál programokat a játékokba. Kb. annyira tisztában kell lennie a dolgok működésével, mint egy motorprogramozó, másképp nem lenne képes fejleszteni az ENB-t. Mellesleg tényleg nem nehéz kiszámolni, hogy nyersen mennyi sávszél kell, hiszen BHV-ról tudni, hogy 80 bájt az igénye, plusz a háromszögek csúcspontjai. Volt már aki jobban belement Twitteren. [link]

    [ Szerkesztve ]

    Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

Új hozzászólás Aktív témák