Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz Raymond #83823 üzenetére

    Kezdtem azt hinni miszerint Z370 vs 390 fronton kimaradt nálam valami az Asrock lapot próbálnék project miatt/közben, mondjuk a 390es Taichit pont nem ajánlotta senki.

    (#83824) VTom:

    Amíg nem gyötör úgy a CPU limit ahogyan engem gyötört addig sztem jegeld le ezt a projectet amíg tudod.
    Zen2 hátha gurít, mást nem az Intel árakat csökkent stb.., ha tényleg csak ennyi lehetőség lenne a magam részéről 9600K & Z370 kombóra mennék, órajel ftw még mindig.

    nonK Intelnek sok értelmét nem látom, kihúzod a méregfogát kb, akkor már ezekszer inkább egy 2***-es Rizsa ahol nincs megnyomorítva M$ miatt az SMT, 4 - 4.3Ghz és jó is vagy, olcsóbb is mint a gyiiIntel és gyorsabb is.

    (#83825) Keldor papa:

    Neeee, kend is ezt várja?! :D

    Pont nem láttam.., hát nézd, Ti tudjátok, becsípődésekről én vagyok az utolsó aki kiselőadást tarthat másoknak, lap fronton nálam abban merült ki az egész, hogy Asrockot mert még sosem volt, szóval.. :)

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák