Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #45997568

    törölt tag

    válasz TTomax #63065 üzenetére

    Nalam egy izom csoport estenkent, nem "noni" akarok hanem fogyni :) 127-rol indultam, most vegre letoltam magamat a platorol, 3 het kokemeny edzes kellett hozza, nalam nincs megallass edzeseket, elso perctol a vegeig kemenyen tolom. Ha elertem a kivant sult, testalkatot, akkor beallok egy szintentarto edzesre es kesz, az lehet mar futas-uszas-kettlebell lesz, melle neha egy kis terem. Jobb szeretek a termeszetben edzeni, megnyugtat, a terem sem rossz, mas.

    Anyagcsere, regeneralodas nalam is gyors, nem kell sok protein nekem, edzes elott 20-30, utana 50+-g, alvasidoszakra casein protein. Most fejlodok igy 3 honapig lesz ez az edzes terv, a sulyokat amugy is novelem szepen lassan ahogy erosodok.85kg eleg lesz a vegen, 170cm-es torpe vagyok :DDD

    Edzes utan en is erzem oket, masnap szinte semmi, pedig amint emlitettem, nagyon kemenyen tolom :K Hetkoznap nem is szorpozok :N

    (#63067) VTom: egyetertek, szerintem zsenialis cucc, nem fogsz gyonyoru izmokat epiteni fele de nagyon eros leszel tole es szalkas. Egy kettlebell edzesen az osszes izomcsoport dolgozik, kokemenyen :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák