Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • daveoff

    veterán

    válasz VTom #55072 üzenetére

    Mindenben gyorsabb az 1070, én ezt mértem ki, és a tesztek is ezt támasztják alá, és full alapon használom minden OC nélkül.(annyi hogy a gaming Z bios van rajta, amivel alapon 2000mhz fölé boostol) Több a VRAM, sokkal kevesebbet fogyaszt, ezáltal hűvösebb, és halkabb is, a támogatásról már ne is beszéljünk. Szóval csak előnye volt a váltásnak mint írtam, és egy forintomba nem került. A váltással meg nem kevés pénzt mentettem meg, mert ami hatalmas bukó, az a 980Ti, főleg annak akinek még mindig megvan. :K Én pont ezért váltottam, mert jelenleg az 1070 sokkal jobban tartja az árát, egyszer biztos ez is hatalmas bukó lesz, de azt sem fogom megvárni. ;) Szóval akinek 980Ti van annak folyamatosan amortizálódik az értéke, az 1070 meg még simán tartja az értékét, mindemellett több előnye is van.

    (#55070) ÁdiBá: Ha neked nem számít, hogy kidobsz 100ezret az ablakon, akkor a lelked rajta. Nekem megért annyi fáradságot, hogy meghirdessem időben a 980Ti-t, így is buktam rajta sokat, de még normális keretek között.

    [ Szerkesztve ]

    LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

Új hozzászólás Aktív témák