Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TTomax

    nagyúr

    válasz akoska07 #35601 üzenetére

    Pont az ilyen zero frame ips monitrokon van glow.Amugy nem hiszem hogy a következő három évben fenyegetne az a veszély,hogy ebböl csinálsz triple monitoros megoldást.Nem lesz az a gpu erő ami oda elég lenne. :( Meg 27"-ra a 4K nagyon jó képet ad,de lesznek scaling problémák.A 4ms gtg meg pl az én monitornál 1ms,de a total input lag olyan 22ms,és az azért már nem mindegy.Nagyon sokat agyaltam én is mi lenne a legjobb,megmondják itt a többiek is .Hetente cserélem oda-vissza az Asus RoG-ot meg a 4K monitort,de a 4K marad úgy látszik mert olyan képe van hu'"+!%/....Vagy veszel 3darab jó 27-es IPS,VA monitort (akár 1440pset is) vagy veszel egy,de nagyobb 4K kijelzőt... a három monitor több macera,de gyorsabban fog reagálni plusz káva, a 4K monitornál már nem lesz káva,de lassabban fog reagálni.Sajnos nincs kompromisszumos megoldás,és hibátlan kijelző.Az biztos,hogy 4K-ra a 32" az ideális méret,ha most vennék ilyet vennék,még úgy is gyönyörű a képe,viszont nincs UI probléma vele...

    Szóval én lebeszélnélek a 27"-os 4K monitorról,persze a döntés a tiéd. :)

    [ Szerkesztve ]

    ★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

Új hozzászólás Aktív témák