Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Devid_81

    nagyúr

    válasz Raymond #101761 üzenetére

    En amugy is elegge "not interested" vagyok ezekben az autos temakban.
    Nekem tenyleg csak annyira kell az auto, hogy A-bol B-be elmenjek.
    Biztos jo az amikor a nagy csonak X/Y autoba az ember "befekszik" vezetni es megy vele sok szar km/milest.
    De az en s.ggemet a Suzuki is ugyanugy elviszi, azzal is lementunk mar a foldrol 3x.:)
    Megvettuk 3 eve 48.000miles volt benne, most meg a 90k-t leptuk at.
    Meg azt se mondanam, hogy nem hasznaltuk. :N
    De egyszer nem szalltam ki ugy belole, hogy szidtam volna mert kenyelmelten, vagy hogy nincs benne egy 55 colos TV beepitve a muszerfalba stb.
    Cserebe amikor elvisszuk kotelezo szervizekre akkor belekerul £200-300ba, es ilyenkor osszes olaj,szurok, anyamkinja, minden ami addig elkopott cserelve van.
    Eddig ha barmi rendelleneset csinalt azonnal ment szerelohoz, soha nem vartunk vele.

    Mi szerintem evente olyan £500-600-at koltunk az autora osszes szervizzel.

    Ezzel szemben haver elviszi a kotelezokre a BMW-t es ott hagy majdnem egy ezrest.
    De valami zorog, lehet a generator csapagyas, vagy a klima, lehet kell masik generator £800+szereles
    Huu kell 4 uj gumi £200 darabja mert defektmentes es nyomaserzekelos+megcsinalja a reggelit ha szepen kered.

    En valami £120-130-ert csereltem mi talicskankon ket gumit, kozepszar minosegu, pont ugyanugy kap defektet mint a haver defektmentes gumija ha valami sz@rul sikerul :D
    Es meg sorolhatnam.

    Persze a mi vackunk 105 loeros, az ove meg 450...
    Millio erv van barmelyik mellett, csak jol kell megkozeliteni. :K

    ...

Új hozzászólás Aktív témák