Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ayo

    addikt

    válasz koncsik #8909 üzenetére

    bevallom én nagyon hype-on voltam, tökre vártam és siettem is érte ahogy kijött.

    jó dolog, de igazából pont a jól átgondoltan szerkesztett pályák hiányoznak belőle, ami nyilván nem lesz sok + attól még nem lesz izgalmas egy pálya hogy tele rakják óriás ellenfelekkel stb.
    Szóval pont az hiányzik belőle, amitől imádom a szériát, meg persze valami amiért tényleg megérje harcolni és érdekeljen a vége - én semmi versenyszellemet nem éreztem, mikor a makerrel toltam, a könnyű pályák unalmasak, a nehezek meg túl nehezek főleg a checkpoint hiánya miatt.

    vannak jó pályák és ügyes makerek, de valahogy nem nagyon érzem egyik pályánál sem azt hogy most ezt végig kéne tolni, mert jó lesz nekem.

    pályákat is kezdtem csinálni, de bevallom soha se mozgatott a szerkesztői oldal. tuti rá fogok néha nézni, de első nap is a menj balra és ne csinál semmit pályák voltak kiemelve vagy amiket kb. 5 mp alatt végig lehet vinni, de tökre topban volt, mert valaki beleírta hogy Sonic pálya...

    remélem azért lesz valami patch még rajta a jobb találatok végett.
    az hogy ilyen kódokkal lehet szórakozni, az ilyen igazi nintendós dolog, én egyből szöveget akartam beírni, hogy mondjuk zelda, de akkor éreztem, hogy ez így para, pedig milyen jó lett volna: beírod hogy zelda, azt kiad egy listát, amit egyedileg különböző feltételek alapján meg tudsz szűrni és vidámság van.

    na mindegy megbánni nem bántam meg, csak lehetett volna egy rendes részhez egy plusz kiegészítés, mint mondjuk a Little Big Planetben

    [ Szerkesztve ]

    http://jateknaplo.blog.hu

Új hozzászólás Aktív témák