Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr.F.E.R.I.

    Topikgazda

    Sajnos hiába próbált meg mindent elkövetni a Gamepark, hogy szabotálja az én karácsonyi mariózásomat, túljártam az eszükön. ;] Még délután áttúrtam a netet és a Konzolgame nevű apró raktárkuckónál találtam készleten Wii Party U gépcsomagot. Felhívtam őket, hogy van-e raktáron, majd kértem, hogy tegyék félre nekem mára. Szerencsére elég közel is vannak a Széna térhez, még BKV-ra se szálltam fel, inkább gyalog mentem. Ha a weblapon nem írják ki a pontos címet, ezer százalék, hogy soha nem találnék oda (egy kis udvarban vannak, ráadásul a szomszéd pénzváltó külső kitárt ajtaja majdnem betakarja teljesen őket :) ). Beköszönök, előadom, mit szeretnék, közli a tulaj bácsi, hogy nincs gép. De hát tegnap még volt... Igen, mert közben felhívta valaki akinek félretette az utolsó(!) példányt. Miután közöltem vele, hogy én lennék az a bizonyos illető, előkerült a masina is a pult alól. Jó hogy adtak szatyrot, mert az én spáros batyumba nem fért volna bele, hiába lestem le netről a dobozméretet. Mindegy, legalább most már a fél BP tudja, hogy Wii U-t vettem, mivel a szatyor egy nagyon vékony áttetsző (de azért erős) anyagból volt. Vettem egy analóg AV kábelt is, mert egyelőre csak a régi CRT tévémre tudom a gépet rádugni. Visszafelé bementem az 576-ba a jól megérdemelt Wind Waker HD-ért, amit először újra 15 lepedőért szerettek volna rám sózni, de aztán előkerült a helyi szaki és csak sikerült tízezerért bezsákolni a kicsikét. Apróbb szépséghiba a történetben, hogy az érintett online rendelésem továbbra is függőben státusszal fut a fiókomon, de most már ez izgat a legkevésbé. Egyvalamit nem kaptam egyik helyen sem, fóliát a gamepadra. Most már külön ezért nem utazok fel BP-re, ha lesz rajta lesz, ha nem akkor nem. Nagyon nem fogom túlzásba vinni a játékot egyelőre, mert a monitort biztos, hogy csak jövő év elején tudom megvenni. Így Karácsony előtt most felejtős, hogy 200+ lepedőt kiadjak érte, plusz éppen emiatt most nem is veszek mást a konzolhoz. Egyelőre megcsináltam a kezdeti beállításokat, Mii-t átimportáltam 3DS-ről, jelenleg a rendszer lefrissítése folyik. Egyelőre ennyi a történet, a jó győzedelmeskedett a rossz felett, mindenki boldog és vidám. :)

    Szerk.: megvárom a tizedikét, amikor is állítólag élesítik a kelet-európai eshopot, majd akkor kreálok rá egy új NNID-t. Szakítok a meglévő angol fiókkal, mert ilyen fontárfolyam mellett már szabadrablás bármit is vásárolni UK-ból. Az Euró perpillanat a legjobb választás, mert nagyjából együtt gyengült a forinttal. A legjobb persze egy forint alapú eshop volna, de hát álmodik a nyomor. Addig, amíg ezzel nem vagyok meg, addig digitális tartalmat sem veszek semmit, pedig a Mario World-öt tuti letöltöm és végignyomom. :)

    [ Szerkesztve ]

    Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

Új hozzászólás Aktív témák