Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • djozsi

    senior tag

    válasz koncsik #11892 üzenetére

    Nekem mondjuk szent meggyőződésem, hogy ez az egész csak belénk van szugerálva. Egyszerűen a Nintendo Magyarországon olyan szinten a futottak még kategóriába esik, hogy ez a közhangulat velük szemben, túlárazott gagyi az egész, állandóan bénáznak, mindent rosszul csinálnak, dedósak a játékaik és aki mégis szereti őket az minimum elfogult és fura, de talán még rosszabb.
    Még sose volt olyanban részem, hogy valakinek elmondtam, azt, hogy van gaming pc-m vagy azt, hogy van ps4 pro-m vagy azt, hogy xbox 360-am és ezért halál komolyan megkaptam volna, hogy egy idióta vagyok, hogy ilyen szarokra költöm a pénzt. Switch esetében sajnos már előfordult.
    Nézd meg például, hogy miközben itt szinte folyamatosan olyan témákról megy a diskurzus, hogy mikor megy csődbe a Nintendo és van-e egyáltalán jó játék a Switchre és aki szerint jó ez a platform az elfogult-e, addig a tényleg totálisan anti consumer, pofátlan, szégyenteljes Fortnite balhéról mennyi szó esett a PS4 topikban. Segítek, 0. Ezzel nem is lenne semmi baj, de mindeközben itt kapjuk meg rendszeresen, hogy itt bizony semmi rossz nem hangzik/hangozhat el a Switchről.

Új hozzászólás Aktív témák