Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Razputyin

    csendes tag

    Megtehetném, hogy nem részletre veszem a konzolt, csak akkor várnom kellene pár hónapot, ennyi. Akármilyen negatív ez, türelmetlen vagyok és könnyebbség is lelkileg nekem az, ha 10 hónapig kiadok havi 10 ezret, mint egyszerre 100-at, játékot pedig miért akarnék havonta 2 játékot venni? Ki az aki havi 2 játékot vesz? (Úgy értem, ki az aki minden hónapban 2 játékot vesz) Jó munkája lehet, ha ennyi ideje van játszani és még ilyen jól is keres hozzá. Én jelenleg két játékra vágyom csak. Az egyik a Zelda a másik a Xeno 2 + pár indie játék, amik csak pár ezres tételek. Zeldát és a Xenot pedig felesleges egyszerre venni, mert úgyse egyszerre játszanék velük és 100+ óra játék mindkettő, én pedig napi max 2-3 óránál (+ hétvégén picit több) nem akarok többet játszani. Csak annak lehet Switche, aki megteheti, hogy minden játékot megvesz vagy havi szinten költ rá? Lehet vennék más játékot is, pl a Mariot, de azt miután kijátszottam el is adnám kicsit olcsóbban, mint amennyiért vettem. Így végig játszhattam, pénzügyileg mégse költöttem rá összesítve sokat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák