Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz mirci18 #44738 üzenetére

    Rajta vagyok az ügyön. :)
    De nem is az a fura, hogy az én "keresek" hirdetésemre nem reagálnak. Hanem az zavar, hogy ők hirdetnek, de hiába írok rájuk, nem érdekli őket. Itt HA-n ráírtam 5 emberre. Azok közül kettő már válaszolt, egy nap elteltével, de a többiektől semmi reakció. Aztán időközben a jatekaim.hu-ról sikerült vennem három játékot. És pont azokat, amikkel kapcsolatban válaszolt a két illető. Írtam is nekik, hogy sajnálom, már vettem mástól.

    De tegnap is felkerült egy elég jó lista, eladó játékokról Hardverapróra. Írok az illetőnek, hogy az egyik játék érdekel. (Minimálisát alkudnék a szállítással kapcsolatban.) Utána nézem jobban a hirdetett játékokat, áá mondom van még egy játék, amit megvennék. Ezt is megírtam neki egy újabb üzenetben.
    De tegnap délután óta válaszra se méltat. Pedig látom, hogy sokszor járt az oldalon azóta.
    Az ilyeneket nem értem. Én minden egyes üzenetre illedelmesen, rendesen válaszolok.

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák