Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jgrasl

    csendes tag

    válasz Faget #4135 üzenetére

    Igaz nem is értek egyet a "félszimetrikus" joyconokkal ahol sztem feláldozták az ergonómiát azért a funkcióért hogy két kontrollerként lehessen eladni(bár a MK8 tényleg hatalmas fun csak úgy előkapva bárhol egy local multira). Viszont nem láttam még olyan hordozható játékgépet ahol 2 óra folyamatos játék után ne zsibbadt volna az egyik kezem, a vita is ezért sarkalt szünetek beiktatására. Védeni semmiképp nem akarom mert igenis itt az egyik legfontosabb funkció hogy teljes értékű handheld is de annyira talán nem vészes a helyzet, talán majd a következő lesz a tökéletes(én ezeket az alsó markolatokat mint ami a pro controllernél egyértelmű most is rátettem volna, mivel nincs így egy sima silicon "tok" megteszi nekem).

    Console wart meg semmiképp nem akarok indítani de nekem a nem szimetrikus kontrollerek eleve kényelmetlenek a dualshock 4el semmi bajom bármennyi idő után(bár a tenyér izzadás miatt gripet arra is vettem) viszont az xbox kontroller nekem már fél óra után is kényelmetlen és a switch proval is kénytelen vagyok időről időre fogást változtatni tehát lehet nekem csak ezért görcsöl jobban a kezem handheld modeban is.

Új hozzászólás Aktív témák