Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jeni

    félisten

    válasz Balint133 #200 üzenetére

    szia
    erre tudtok mondani valamit?
    Asus TUF Gaming B550M-E,Ryzen 5600G,Aegis 2x8GB KIT 3200,FSP Hydro M Pro 500W

    Hiba ok:
    összerakás után a ventik felpörögnek, és kb 4-5msp leáll minden, a PC hát power gomb ell ég leállás után nem lehet újra indítani sem csak ha hátul a táp kábelt kihúzom és vissza.Feltettem a 2803 BIOS végig futott ahogy kell leírásat szerint és még vártam 5 percet miután a művelet után a LED és Pendrive nem villogott vagyis nem világított. Ennél újabb már csak a béta 3001 van. Be tudnék tenni egy 1600F de ahhoz a ház hátlap fém lapot ki kell törnöm.
    Ugyan az van bekapcs után venti felpörögnek, LED venti ég és utána leáll a gép.
    Az a kérdés a Aqua egybe be kell vinni vagy cső agoljam össze és majd ők rakják össze nincs kompatibilitási gond.
    A tápot leteszteltem. Az Aegis 2x8Gb 3200 nem hinném, hogy ezt nem szereti amúgy a Kingston Hyper Predatorral sem megy.
    A2 - B2 vannak berakva
    Bekapcs power gomb jelzés kigyullad és utána elalszik.
    Az internet lan LED folyamatosan zölden ég és az adat lan LED meg sárgán pislog
    Én már két lehetőségre gondolok a BIOS vagy alaplap nem szereti procit
    Lehert az 1x BIOS frissítés nem is történt meg vagyis FALS BIOS folyamat volt?
    Nem tudom mi van rajta mert a monitor nem kap jelet.
    Az alaplapon elvileg a 2401 van ha jól néztem a memóris slot fölötti matricát.
    de lehet az a gyári sor szám. a dobozon sincs feltüntetve a BIOS.
    amúgy melyik tuti BIOS van felrakva gyárilag erzt sehol sem látom, sem leolvasni,nem is jelzik sehol sem.

Új hozzászólás Aktív témák