Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #50433536

    törölt tag

    válasz DigitXT #22618 üzenetére

    "a Madisonról visszaülve olyan, hogy lenyelezed, és nem történik semmi.." :)) nagyon jó szöveg! :)

    Igen, ezt nem lehet más robogón megkapni, hogy 100-nál odahúzol neki és rendesen elkezd menni, mint a golyó és nyugodtan be lehet fejezni egy előzést, nem nagyon tudnak megszívatni. (Csak úgy mellesleg, milyen barom szokás ez, hogy akit előznek, az odalép neki hogy ne tudd megelőzni?)
    A másik dolog, amiről nehéz lenne lemondani, a sok hely a mocin. A hatalmas csomagtartó meg a koffer annyi helyet ad, hogy beférnek a cuccaim is meg még egy kisebb szerszám készlet. (Összeállítottam egy olyan készletet, amivel az út szélén is lehet akár váltót szerelni, ha úgy adódna, hogy fellazul a vario anya, meg raktam be tartalék elektromos cuccokat multiméterrel.)
    Már csak néhány olyan alkatrész van, ami öreg a gépen és még nem cseréltem ki. Vezérműlánc (megrendelve, állítólag már a közelben van), a CDI (folyamatban a csere), a feszültség szabályozó (rendeltem egy újat tartaléknak) és az indító relé (ebből raktam be másikat vésztartaléknak). Ezek után remélem már sokkal megbízhatóbb lesz a kislány.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák