Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    nagyúr

    válasz csongi #13597 üzenetére

    lehet nem az allando nyelezessel kozlekdik
    Pont ez az, hogy ha sietős a téma, akkor egy 180/250-es gépet nyelezni kell.
    Pont. Nem, nem megbízható, hosszútávú, kímélő működés, hanem hajtás!:K

    Huszival csapattunk egyszer így a Nagykörúton egy elég jó időt.:B Többet volt
    nyélen a motor, mint félgázon... Nyilván, egy adott útvonalon a legjobb időt úgy
    tudod menni, ha az átlagsebességed a legnagyobb, tehát azért nyelezni, hogy
    a következő pirosnál állj, valóban értelmetlen... Én csak adott helyen szoktam
    gyorsulgatni "0-100-azni", hogy mérjem a változások hatását: más esetben kb.
    kizárt, hogy a városban 100-ig kihúzassam. Ma pl. faszán eltévedtem.:))
    Mogyoródon. Mondom faszán. Na mindegy. GPS balfék volt, s valami földútról
    érkeztem vissza a civilizációba, csak rossz irányba fordultam rajta, és persze
    a GPS b*szott szólni, hogy fordulj meg, gyökér: lezárt útszakasznál néztem a
    térképet, fordultam meg, és jöttem büdöspöstre kényelmes 70-120 tempóval...
    Amúgy szeretem is 6000 fölött tartani a gépet, mert sokkal simább a járása.:K

    Ui: viszont mikor odafelé Kerepesen elvből nem akartam lakotton 70-nél többet
    menni, és a gyökér tolt le, lehúzódtam, erre nem akkor előz meg, mikor jönnek
    szembe? Nem szoktam lehúzódni, általában felveszem a forgalom ritmusát, de
    ez is bizonyítja, hogy az út szélén szöttyögés veszélyes. Mint a Bálna elütése.

    Szerk: amúgy milyen számok nem hazudnak? Mondjuk egy BMW C600 Sport
    nagy számai, ami a köbcentit, lóerőt, meg nyomatékot írják le? Aztán egyszer
    gyorsulni akart a lámpánál, és hát nem sokkal hagyott le. (Aláírom, hogy azon
    a futómű biztos pengébb, tehát jobban dönthető, stabilabb, túrásabb, stb., de a
    számok ezt pont nem mondják meg, amik a motor erejét pedzegetik.) Azt meg
    végképp nem mondják meg, hogy milyen érzés a motorral közlekedni.:))

    [ Szerkesztve ]

    https://hardverapro.hu/apro/ibike_mono_adventure_3000w_sok_extraval_elado/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák