Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ledgeri

    nagyúr

    válasz fil #130259 üzenetére

    Januári feltöltés maradt el, volt egy első körös 90 nap amiben te is voltál, aztán ma hallottam, mert felhívtam a1414-et, hogy volt még egy másik 90 nap, amikor valami más limit van (talán ez az amikor csak ő kérhette volna személyesen), aztán vagyunk most itt...

    #130260 gmail.com Az egész story úgy kezdődött, hogy májusban kaptam egy fél infót, hogy "valamiért nem megy"... kértem valamennyire igazoló adatokat a szerződésről, hogy próbáljak infót szerezni de a kért infók nem jöttek. Augusztus elején jött infó újból hogy "már kínos hogy nem megy".
    Bementünk rokonnal, kiderült, hogy januárban lett volna feltöltendő, az elmaradt. Áprilisban meg az első körös "újratöltöd, bejössz, és semmi sem változik" 90 is lejárt (újból: infó csak májusban jött). Én azt hittem, hogy csak az az egy 90 nap van, és utána minden kapcsolat megszakad. Ottani üzleti beszélgetésből csak az derült ki, hogy ha Ő, a volt tulaj befárad személyesen, akkor Ő -ha nincs ki adva- akkor visszakérheti a számot, rokon nem, egyébként meg megy a randomba. (Újból: ezt mondta augusztusban egy üzleti emberke a januári így, áprilisi úgy, júniusban utólag kiderülő amúgy lejáró számról)
    Ez volt máig.
    Ma felhívtam egyszer a 1414-et, akkor azt kaptam -ami a fenti kérdésemet is szülte-, hogy az ez a 10k-s számkérés csak előfizusoknál működik, a feltöltősök külön csoportból származnak, miegymás.
    Próbáltam erre infót keresni az ASZF-ben, nem találtam. Gondoltam rákédezek.
    MAI második 1414 hívásból derült ki csak, hogy
    -létezik az első 90 nap
    -létezik a második 90 nap
    -és a kiadhatósági számtartományba csak októberben kerül be a szám (szóval most csücsül)
    -én most kikérhetem, mert most senkihez sem tartozik.

    #130261 RoyBatty Az IMSI lényegében a sim? Vagy az is egy teljesen más kategória (pl ha kérek sim cserét, akkor az IMSI is változik.
    Az okok megérhetőek, nem is problémák a történetben, csak akkor félreértés volt, hogy mi is külön, és mi nem. Köszi a felvilágosítást!

    Mindenkinek köszönet!

    Azon mentek félre a dolgok- úgy látszik , hogy én azt hittem, hogy a feltöltés-lejárástól számít a visszakerülési fél év, és nem az ügyféltől való végleges elszakadás dátumától... és erről a személyes, és az első mai beszélgetés alkalmával nem derül ki részlet, és a személyes mást is magyarázott... Intézkedem

    Azért elrakós side-note, hogy ha valaki nagon a másik ellen van, akkor 6 hónap után lehet csinálni egy full legal sim swap-et... letartóztatás, vagy egyéb cucc végett, azért necces dolgok ezek. :R

    // #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Új hozzászólás Aktív témák