Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Novics

    senior tag

    válasz kraftxld #11232 üzenetére

    Ezt is próbáltam, de eldobja magát, nem telepíthető.

    HIBAISMERTETÉS
    A művelet közben az alábbi hibák léptek fel.
    * [2015.08.10. 8:11:14] System.Deployment.Application.InvalidDeploymentException (Zone)
    - Az alkalmazáspéldány és az alkalmazás nem rendelkezik egymásnak megfelelő biztonsági zónákkal.
    - Forrás: System.Deployment
    - Veremkivonat:
    a következő helyen: System.Deployment.Application.DownloadManager.DownloadApplicationManifest(AssemblyManifest deploymentManifest, String targetDir, Uri deploymentUri, IDownloadNotification notification, DownloadOptions options, Uri& appSourceUri, String& appManifestPath)
    a következő helyen: System.Deployment.Application.DownloadManager.DownloadApplicationManifest(AssemblyManifest deploymentManifest, String targetDir, Uri deploymentUri, Uri& appSourceUri, String& appManifestPath)
    a következő helyen: System.Deployment.Application.ApplicationActivator.DownloadApplication(SubscriptionState subState, ActivationDescription actDesc, Int64 transactionId, TempDirectory& downloadTemp)
    a következő helyen: System.Deployment.Application.ApplicationActivator.InstallApplication(SubscriptionState& subState, ActivationDescription actDesc)
    a következő helyen: System.Deployment.Application.ApplicationActivator.PerformDeploymentActivation(Uri activationUri, Boolean isShortcut, String textualSubId, String deploymentProviderUrlFromExtension, BrowserSettings browserSettings, String& errorPageUrl)
    a következő helyen: System.Deployment.Application.ApplicationActivator.ActivateDeploymentWorker(Object state)

    gaborbol Nekem exchange rémlik, de megkérdeztem a srácokat, várom a választ.

    Mentségemre legyen mondva, hogy soha nem tanultam "rendszergazdaságot", az informatika más területén mozgok. :B

    A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

Új hozzászólás Aktív témák