Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • diablo1984

    veterán

    válasz meroly #57685 üzenetére

    Nekem dízelesnek tűnik a hangja, de lehet hogy torzítás, azt úgysem tudja visszaadni egy videó, mint amilyen élőben.

    (#57687) rob210 : én személyesen nem láttam mikor tesóméknak bizniszeltem 1-et, csak a hirdetést megtaláltam, szóltam sógoromnak, hogy van egy, ő átment egy szerelő meg belerakta nekik. Én nem is láttam, arra emlékszem, hogy szondákkal a katalizátor talán 10e körül volt, szerintem baráti ár volt egy törött autóból. Azóta is jó a thaliájukban, bár az az autó egy szar, abban sincs 80e km sem, de 10 e km alatt másodjára cseréltettek velük vezérlést, mert először a vízpumpát nem cserélték, na 2 év alatt most télen a vízpumpa elkezdett sírni, a szerelőjük kicserélte a komplett vezérlést, a hosszúbordást és a görgőit, valami 120 ezerbe fájt a történet, mikor vették a kocsit, akkor a vízpumpa nélkül minden ugyanígy cserés volt, az is valami 130e körül volt olaj és szűrőcserékkel. És múltkor mikor tőlünk indultak, beindítja a vasat, mondom neki, hogy ugye tudod, hogy 3 henger jár a kocsiban(persze közben le is fulladt), erre azt mondta, hogy 5-10mp és elmúlik.....
    Tehát van egy thaliájuk, amit egy vagyonért vettek anno, 2x cseréltek nekik vezérlést kb 250 ezer forint értékben, 3 hengerezik a verda, de nem gond, városban 10 literből nagyon ki sem jön(télen).... Szóval főnyeremény az is! :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák