Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lejszi

    senior tag

    válasz AMD Power #352 üzenetére

    Az én szubjektív véleményem a következő: :)
    A régi diesel autókkal nem vagyok kibékülve, mert mindig a régi diesel opel kadetteket juttatja eszembe ahol az utastérben mikor járt a motor a műszerfal majd szét esett új csörgött zörgött, szerintem ez a többinél is ilyen lehet. Bár ezt nem tudom határozottan állítani de kivülről hallgatva a régi diesel-ek hagja nagyon hasonló.
    A másik hogy nap mint nap arról olvasok a különböző portálokon (origo.hu stb) hogy a dieselek leáldozóban vannak. A gázolaj már sokkal drágább, mint a benzin. A régi diesel autók alkatrészei is valószínűleg meghibásodnak előbb v utóbb, a fórumozók szerint inkább előbb mint utóbb, és nem olcsó mulatság az alkatrészek beszerzése.
    Tiéd a döntés kolega, de én szvsz nem ajánlom ezeket a régi diesel autókat (bár ellenpélda is van ugye a nemrég említett 1.8D Fiesta :) ) - de hát azzal nem is sokat jártak.
    Fel kell állítani a mérlegre a CLIO és 19-es jó ill rossz tulajdonságait és döntened kell.

    Az ár egy kicsit nekem is gyanús, ha azt figyelembe veszem, hogy én tavaly 120e Ft-ért adtam el a 20éves kocka ladámat :D

Új hozzászólás Aktív témák