Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • attilav2

    őstag

    válasz 04ahgy #46240 üzenetére

    Nos a helyzet az hogy még EZ módban is látszania kellene a DOCP-nak, egy A88XM-PLUS-ról készült bios képen láttam a DOCP állítási lehetőséget, EZ meg Adanced módban is. Ezzel szemben az A88x-plus biosában nálam semmilyen memóriaprofil állítási lehetőség nem jelenik meg!(Pedig a legújabb bios van rajta) Persze lehet hogy csak akkor jelenne meg ha erre képes memóriát raknék bele nem tudom, most 1333-as Geil-ek vannak benn, ez gondolom nem támogat semmilyen profilt. Nincs még 2133-as memóriám, lehet hogy kölcsön kéne kérnem egy AMP/XMP képes modult hogy lássam megjelenik e az állítási lehetőség. De lehet hogy Gigabyte lap lesz ebből. Egyébként más téren elégedett vagyok a lappal, van egy dvb-c tunerkártyám és korábban amíg am3-as 88G-s lapban üzemelt állandóak voltak a kissebb akadozások kb fél / 1 percenként HD adás meg kockásodott bár még tűrhető volt. Most ebben az új lapban vajsimán mennek a tv adások hd/sd is, sőt talán még a kép is jobb lett egy leheletnyivel pedig a vga-m nem változott.

    -||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

Új hozzászólás Aktív témák