Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • the dealer

    tag

    Hali!

    Olyan problémába ütköztem, hogy nem tudom eldönteni, hogy túl jó-e a ram amit vettem vagy egyszerűen ez alap nála vagy csak rosszul tesztelném?

    Szóval egy A-Date 2X2GB 1600+ CL8 1,55V-1,65V kitről lenne szó.
    1333MHz-en járatom, mert a kis ivy celeron elvileg ennyit tud. Ezzel nincs is gondom, mert gondoltam jobb ha az időzítést veszem le minthogy a mhz-t fel.

    Viszont az lehetséges, hogy ennyire le tudtam volna venni az időzítéseket?: 7-7-7-15 1T @ 1,5V
    14-gyel még nem próbálkoztam, csak gondoltam megkérdem itt, hogy nem-e gyanús, hogy ennyire le lehet venni az időzítéseket.

    Biosban a memória beállításoknál az XMP profilt disablere tettem. Aztán manuálisan állítottam be ezeket az időzítéseket. Lehet hogy az advanced timeingsnál valahol annnyira rosszra állítja az időzítéseket, hogy emiatt tudom ennyire levenni ezeket a fő időzítéseket? Esetleg alap, hogy ennyire le lehet venni ezeket az értékeket?

    Természetesen bootolható pendriveról futtatva, memtesttel teszteltem. Most a legutsó beállításnál majdnem 5 pass-t hagytam neki, az közel 3 óra futtatási időt jelent.

    Köszi a választ!
    :R

    Real life is just a hobby.

Új hozzászólás Aktív témák