Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Andrissimo

    csendes tag

    Nagy gondban vagyok már negyedik hónapja.Van egy asus P5QL alaplapom.Ha szeretném a memóriákat 1066-ra állitani a biosban kékhalállal kifagy a gép.Semmi mást nem állitottam a biosban csak a memoriákat auto-rol 1066-ra,de csakis AUTO beállitással nem fagy ki.
    A 4 hónap alatt mindent kicseréltem már,ezt valoban úgy kell érteni hogy mindent.4 vga tesztelve,Nvidia és Ati is,kiszuperáltam 2 Hdd-t,egy alaplapot ha alaplapcsere akkor gondoltam menjen a proci is és vele eggyutt a ramok is.Tápot is kicseréltem hogy véletlenül nem -e az lehet a gond.Nem maradt már semmi más csakis a régi ház,és a dugalj amit nem cseréltem.A problémák az elöször beleszánt alaplappal kezdödtek ami egy P5B deluxe +Kingstone Hyperx 4x1G kit,E8400 proci volt,és a táp is frissen került akkor hozzám,használtan vettem.A csere proci egy E6400-volt zsir uj..
    Jelenlegi Configom:

    Alaplap neve Asus P5QL http://www.asus.com/product.aspx?P_ID=WB70ZLATZE9WvIzc&templete=2
    CPU típusa DualCore Intel Core 2 Duo E8400, 3000 MHz (9 x 333) Hütéséröl egy Thermaltake T1 silentower gondoskodik.
    Memória 2x2Gb Kingstone HyperX 1066 párba válogatva
    VGA 8600GTS 256Mb memória
    Hdd 1drb Seagate 250g SATA-ezen van a rendszer,1drb Seagate 500g ATA-adatra
    Táp 750W Corsair-szerintem nem kell részletezni
    DVD ASUS DRW-2014L1T ATA-bár nem tudom miert irja ATA-nak,mivel SATA

    Minden ötletet szivesen fogadok mert én már tanácstalan vagyok!KÖSZÖNÖM!!!

Új hozzászólás Aktív témák