Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomp

    félisten

    válasz dptrsk #27901 üzenetére

    Egyszer már segített az NMHH. A hivatalos levél aljára odaírták, hogy a jövőben is a segítségemre lesznek. Oké, hogy sablon a vége de mintha tudnának valamit...
    Múlthét előtt jelentettem be újra a hibámat. Érdekes, hogy addig folyamatosan a fb-on tudtam jelezni a hibát. Hogy még mindig nem jó hiába kerestek meg negyedjére. Volt amikor 1 nap alatt 4-5oda-vissza üzengetés is lezajlott. A legutóbbinál már csak egy űrlapos linket küldtek, hogy írjam meg ott mert a kivizsgálást lezárták. Na mondom miért is zárták le amikor a hiba nincs kijavítva. De csak az űrlapos marhaságot írogatták. Azaz most 30napig várjak... Másfél hét alatt ma kaptam meg a 3. postai levelet a fb-os ügymenet végéről szóló eredményt.
    2x cseréltettem SIM kártyát a másodiknál már kinevette az illető az "odabent" lévő embereket. Aztán egy másik üzletben kipróbáltattam a 3. SIM kártyát egy másik telefonba. Mivel 32KB azaz 32KiloBájt letöltése után megállt az LTE hálózat kikerekedett az illető szeme. Odajött egy másik ember is. Ő is csak lesett. Majd miután elmondtam, hogy a technikusok szerint a telefon a hibás, a SIM hibás(igen a 3. is...) a telefon-SIM párossal van a baj, nem jó a lefedettség, nevettek egy jót. Én nem... :W

Új hozzászólás Aktív témák