Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Carasc0

    őstag

    Köszönöm a linkeket. A küldésetek óta böngésztem őket... Kicsit sikerült megváltoztatni a véleményemet arról, hogy a jelenlegi kis kompaktom, úgymond sehol nincs egy tükröshöz képest... Ez már jó hír. Rossz hír hogy néztem a különböző képeket az adott üveggel...Ha nem az original méretet veszem figyelembe, akkor 2K felbontáson egész jó képek készültek. De mondjuk a D3100 nagyon nem tetszett... Tehát minimum D3200...

    @Jag: Nos akkor én egyértelműen a dokumentálási kategóriába konvergálok szigorúan monoton nő formában annyi kiegészítéssel, hogy kihoznám a legjobbat az üvegből...A manuális beállítások kihasználása sem áll messze tőlem, mert egy tükrösnél bőven érdemes (kell!) használni...De akkor sem fogok összevásárolgatni üvegeket, szűrőket meg stb stb....Amatőr fotós akarok maradni ez tény!

    Szívem vágya amúgy egy D7100 váz.... de alighanem olyanom soha nem lesz...Bár ahogy írtátok, lehet felesleges is lenne főleg hogy egy ilyen vázhoz az alapüveg szinte semmi...:(

    Lehet hogy inkább várok és mondjuk jövőre megnézem hogy változik a felhozatal és az ár Nikon és Canon vonalon egyaránt... ;)

    Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

Új hozzászólás Aktív témák