Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz katt777 #21849 üzenetére

    Anno szépen leírtam, hova kellett sok powa, de megkaptam. hogy a játék volt a szar... :P
    Sajnos nincs időm félnapokat hülye tesztekre szánni...

    "Mellesleg roppant mód csodálkoznék, ha a vinyóid gyorsabbak lennének a CPU-nál, így nem azokra kellene várni bármiféle betöltésnél... :P :U"
    Érezhetően hamarabb betölt minden tuningolt CPU-val, lassabb winyóval is, persze ha nagyon csiga a winyó, akkor a tuninggal nyerhető időt észre se venni... :D

    "RAID-et eszembe sem jut megkockáztatni, hogy egy esetleges hiba miatt elszálljon mindenem a vinyóról."
    Ha ennyire fontos adataid vannak a winyón, akkor jobban tennéd, ha külső winyóra mentenéd őket... Az adatvesztések okai között igen gyakran előfordul szoftveres gond is, nemcsak hardveres... Arról nem beszélve, hogy egyetlen winyó is bármikor megdögölhet, nemcsak kettő... A RAID5-öt is ezért nem ajánlják önmagában, mert az adatbiztonság hamis illúzióját kelti.... Nekem van egy 500-as winyóm a RAID-eseken kívül, a fontosabb dolgokat rendszeresen rámentem, és kb. havonta mentem róla az adatokat mobilwinyóra is, amit amúgy igyekszem fizikailag is máshol tárolni (betörés, lakástűz, hasonlók miatt).... Így már nagyjából biztonságban tudom az adataim...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák