Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Qru

    MODERÁTOR

    válasz HSM #21850 üzenetére

    Sztem alapon is elég az i7 920 is már. Katt-nak igaza van, 5870-nek is elég alapon is egy 920-as ha nem idézünk elő szándékosan procilimites beállítást. Pedig de jó is a Metro 2033 DX9-ben 320x240-ben low grafikán... :D
    Jó tudom, most jön a látom a 85 meg 85,5Hz közötti különbséget, meg látom a 250FPS és a 251FPS közötti különbséget is. Ha meg érdemi gyorsulást akarsz, vegyél SSD-t vagy ha hely is kell nem csak sebesség tükrözött Raid osz't helló. Szóval sztem felesleges a tuning még az I7-nél, max hobbiból jó móka, vagy a bench Janiknak. Persze lehet csak én állok túl felnőttesen a dologhoz. :D Jah és ez szubjektív vélemény, akinek nem inge nem veszi magára. :R

    #nincsbennetarcsi

  • katt777

    félisten

    válasz HSM #21850 üzenetére

    Hát, de tényleg, ha CPU-limites vagy i7-tel, akkor a játék szar (vagy régi), ezen nincs mit szépíteni. Ráadásul van nem kevés játék, amelyben hiába állítasz be magas összetettséget, a meghajtó, v. maga a játék elcsalja (benchmarknál kevésbé). Ezt a játék sebességéből lehet látni, vagy abból, ha ua. beállítást pl. nem CCC-rel, hanem ATT-szal állítod be, és utóbbiban elkezd bugzani a megjelenítés, mert nem tudja, mit kell elcsalni.
    Ha nincs időd tesztekre, akkor főleg elhihetnéd annak, aki kíváncsi volt rá, hogy milyen sebességen mire elég egy i920. :R
    HD58xx CF esetén már kevés lehet az i7, de azt nem is szimpla HD felbontásra találták ki, ergo az már a user dolga, hogy bevállalja-e. HD48xx topicban is akadtak, akik kis felbontásba CF-t vettek, aztán szidták a gyenge processzorukat... :DDD

    Persze, hogy másutt is veszhetnek adatok, de nem pusztán a vinyó létezésétől, mint ahogy a RAID-től is buktak már páran. Vkaziról bedigitalizált filmjeim vannak, kb. felüket tudtam DVD-re kimenteni DivX-ben, +1 vinyóra egyelőre nem telik. Külső vinyó ugyanúgy tönkremehet, mint egy folyamatosan használt belső, ahogy DVD is, szóval én jó régóta igyekszem mindent legalább 3 helyre menteni. Volt már olyan, hogy lemezen és vinyón is sérült volt valami (amúgy semmi hiba a HDD-n, semmi karc a DVD-n, mentéskor mind2 tesztelve), és tartalék lemezről kellett visszamenteni. Az elektronikus adatrögzítés SOHA nem 100% biztonságos.

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák